خیانت


در حالِ عشق بازی بودیم که موبایلم زنگ خورد ،سرم را از زیر پتو  در آووردم، دستم دراز شد و گوشی را که صدای زنگدومش هم داشت در می آمد، از کنار تخت برداشتم، نگاه کردم، بر صفحه اسم حمید افتاده بود که بعید بود از روی ملال و بی حوصلگی زنگ زده باشد، مدت زیادی نبود که هم را می شناختیم. درست ده ماه پیش، توسط همسرش ماریاکه همکار من است به میهمانی سالگرد ازدواج شان دعوت شده بودم و هم دیگر را ملاقات کرده بودیم. برخلاف ماریاکه مطلقن اهل کتاب نبود و نیست حمید هر شبه روی سطرهای رُمانی که تازه هم منتشر شده باشد می خوابد و همین باعث شد که در همان اولین برخورد، رابطه عمیقی بین ما شکل بگیرد، طوری که طی ده ماهِ اخیر هیچ جمعه ای را بدون شب نشینی در خانه همدیگر سرنکردیم.

کم کم داشت صدای زنگ سوم هم در می آمد که خانم سرش را از زیر پتو درآورد و داد زد 

خفه می کنی اون قارقارکت رو یا خفه ش کنم!؟ 

- ببخش عزیزم! مجبورم اینو جواب بدم ، مهمّه!

سپس با نرمه ی انگشت سبابه ، دکمه ی سبز روی موبایل را فقط لمس کردم

- چطوری رفیق، خوبی!؟

- هومن به دادم برس من گند زدم دارم می میرم هرچه زودتر باس ببینمت

- حالا چرا گریه می کنی کسی مرده!؟

- نه! خودم مُردم، جانِ ماریا الانه که بمیرم

- بگو چی شده این طوری تا بیام ببینمت خودم می میرم

- نه لازم نیست زحمت بکشی من میام پیشت، توی راهم

- بالاخره نمی گی چی شده؟

- چرا! واسه همین دارم میام! من خائن ام هومن، دیگه قادر نیستم توی چشای ماریا نگاه کنم، واسه اولین بار بعد از یازده سال زندگی مشترک، امروز منشی م گولم زد، من به زنم خیانت کردم هومن می فهمی...!؟ 

- فکر کردم چی شده ، حالا کجایی!؟

- ده دقیقه دیگه می رسم خونه ت

- اوکی، منتظرم 

همین که قطع کرد پتو را کنار زدم، به ماریا گفتم زود باش!مهمان دارم
/ 1 نظر / 11 بازدید
نگین

سلام بلاگتون رو دیدم مطالب خوبی داشت ازش استفاده کردم اگه دوست داشتید از وب سایت ما هم دیدن کنید مطالبش راجع ساختمان هوشمند هستش مثل بیاری گیاهان و تغذیه حیوانات خانه هوشمند دسترسي و كنترل از راه دور خانه هوشمند سیستم های صوتی و تصویری خانه هوشمند کنترل روشنایی خانه هوشمند و .. اگه از مطالب وب سایت ما خوشتون اومد لطفا مارو لینک کنید ممنون که به من سر میزنید http://mehestan.org